Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
Klej Promat-K84
search
  • Klej Promat-K84

Klej Promat - K84 1kg


Indeks: N7046

Producent
Forma dostawcza Worek foliowy 1kg
Liczba pojemników na palecie[szt] 60 kartonów po 10 sztuk 
Zastosowanie Wewnętzrne 

Czas realizacji: 1-3 dni 126.jpg

Podana cena za pojemnik 1kg.


33,00 zł
Netto

40,59 zł brutto

Ilość

Klej Promat-K84

Klej Prmat-K84 jest to gotowy do stosowania klej na bazie szkła wodnego zmodyfi - kowanego nieorganicznym materiałem


Promat-K84 jest specjalnym klejem do użytku w ochronie przeciwpożarowej i technice wysokich temperatur. Z reguły klej ten jest stosowany do pomocy w montażu z dodatkowym zamocowaniem mechanicznym płyt.

Promat-K84 jest używany do klejenia płyt PROMATECT-HPROMATECT-L i PROMATECT-L500. Dotyczy to zarówno klejenia identycznych materiałów jak i ich kombinacji. Promat-K84 nadaje się też do klejenia płyt PROMATECT do betonu i gazobetonu, z dodatkowym umocnieniem mechanicznym. Oprócz tego używa się go do uszczelniania kanałów wentylacyjnych PROMADUCT-500 i jako pomoc w montażu lekkich izolacji. Promat-K84 stosuje się w pomieszczeniach wewnętrznych, z wyjątkiem wilgotnych i mokrych.


Zakres stosowania

  • Kanały kablowe. Kanały oddymiające i wentylacyjne

Zalety

  • Spaja wiele różnych materiałów 


Obróbka

Klejona powierzchnia musi być sucha, wolna od pyłu i tłuszczu. Klej należy zamieszać przed użyciem.

Konsystencja kleju zależy od temperatury. Przy niskich temperaturach klej robi się gęsty i musi być rozgrzany w kąpieli wodnej. Najwłaściwsza temperatura obróbki zawiera się między +10°C a +20°C. Minimalna temperatura klejenia nie może być niższa od +5°C, również podczas schnięcia.

Klej zaleca się nakładać szpachlą zębatą (wysokość zęba 3 mm). Klej może być nałożony jednowarstwowo. Materiał smarować tak, aby uzyskać optymalne rozmieszczenie kleju i wypełnienie szczelin. Przy klejeniu materiałów o różnej gęstości należy nakładać klej na materiał o większej gęstości.

Przy klejeniu materiałów o dużej gęstości należy się liczyć z dłuższym czasem wiązania kleju (zmniejszony dopływ powietrza). Należy uważać na to, aby na powierzchni kleju nie utworzyła się błona. Klejenie i składowanie sklejonych materiałów musi się odbywać na płaskich podłożach.

Nadmiernej ilości kleju nie rozciągać lecz usunąć szpachlą. Otwarty pojemnik należy szczelnie zamknąć, klej w worku foliowym należy zużyć.

Recenzja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Klej Promat - K84 1kg

Producent
Forma dostawcza Worek foliowy 1kg
Liczba pojemników na palecie[szt] 60 kartonów po 10 sztuk 
Zastosowanie Wewnętzrne 

Czas realizacji: 1-3 dni 126.jpg

Podana cena za pojemnik 1kg.


Napisz swoją opinię

Powiązany produkt

5 inny produkt