Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Regulamin

Regulamin (obowiązuje od 25 grudnia 2014)
Stronami umowy sprzedaży w sklepie internetowym hydronetka.pl jest:
HYDRONETKA.PL Sp. z o.o.
Widok 69
62-800 Kalisz
NIP: 9680974495
KRS: 0000509702
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 5000 ZŁ.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet

::DOKONYWANIE ZAMÓWIEŃ
Składanie zamówień w sklepie odbywa się poprzez:

  •     wypełnienie odpowiednich formularzy zamówienia na stronie sklepu
  •     kontakt telefoniczny dostępny pod numerami: 62 590 07 09
  •     przesłanie zamówienia e-mailem na adres: zamawiam@hydronetka.pl

Jeżeli złożenie zamówienia odbywa się poprzez stronę www.hydronetka.pl, po złożeniu zamówienia Klientowi zostaje wysłana e-mailem informacja o jego otrzymaniu przez sklep (jeśli podał on swój adres email przy składaniu zamówienia). Ponieważ zdarza się, że e-maile nie dochodzą lub dochodzą z opóźnieniem, potwierdzeniem jest także numer zamówienia, który pojawia na stronie www po złożeniu zamówienia.

Po złożeniu zamówienia ewentualne uwagi do zamówienia: szczegóły odnośnie kolorów bądź typów zamówionych towarów, prośby o poprawkę danych bądź formy przesyłki wpisywać można w pole "Dodatkowe informacje do zamówienia". W razie wątpliwości informacje te można również podać telefonicznie pracownikowi biura sprzedaży sklepu hydronetka.pl:

W przypadku, kiedy zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu braku wybranego produktu na magazynie/ wyczerpania asortymentu klient zostanie o tym poinformowany i będzie mógł zmienić lub anulować zamówienie.

Klient wybiera sposób dostarczenia towaru spośród następujących możliwości:

  •     dostawa przesyłką kurierską po wpłacie na konto
  •     dostawa przesyłką kurierską za pobraniem

Każdy klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego na zamówione towary.

::PŁATNOŚĆ
Płatność za zamówiony towar odbywa się w następujący sposób:

  •     przy odbiorze: należność pobiera kurier;
  •     przelewem bankowym na konto sklepu - Idea Bank S.A. 02 1950 0001 2006 0845 7033 0002

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia pod warunkiem, iż towar znajduje się na stanach magazynowych sprzedawcy. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez powiadamiania o tym fakcie kupującego.

::WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ
Sklep hydronetka.pl realizuje zasadę uczciwej odpłatności za wysyłkę. Wszystkie zamówienia wysyłamy zgodnie z wskazaniami złożonymi przy składaniu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Koszty przesyłki naliczane są automatycznie w zależności od wagi paczki. Waga paczki naliczana jest jako suma wagi wszystkich towarów w zamówieniu, przy czym waga towaru nie informuje o rzeczywistej wadze towaru, a jest tylko współczynnikiem służącym do wyznaczenia rzeczywistego kosztu transportu. W przypadku niestandardowo dużych paczek koszt transportu naliczany jest indywidualnie poprzez kontakt z handlowcem.
Nie naliczamy dodatkowych opłat za pakowanie przesyłki

::TERMIN REALIZACJI
Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco. Przesyłki wysyłane są codziennie około godziny 15:00. Termin realizacji zależy więc głównie od wybranego sposobu płatności:

  •     przesyłki za pobraniem- czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy,
  •     przedpłata na konto bankowe- po zaksięgowaniu wpłaty czas dostawy przesyłki firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy.
  •     payeezy (przelew internetowy) - płatność następuje za pośrednictwem internetowego systemu płatności Payeezy. Po dokonaniu płatności przystępujemy do realizacji zamówienia,

Uwaga!
Z przyczyn niezależnych od nadawcy (trudne warunki atmosferyczne, okres wzmożonego ruchu przesyłek, zdarzenie losowe) dostawa towaru może trwać dłużej niż przewidziany 1 dzień roboczy.
Poza tym termin realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. W przypadku gdyby okazało się, iż zamówionego towaru nie mamy w magazynie niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.
O dokładnym terminie dostarczenia przesyłki i jej numerze Nabywca jest indywidualnie powiadamiany przez e-mail (gdy został podany) w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

::TOWARY I ICH SPECYFIKACJE
Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy.
Sprzedawane towary objęte są gwarancją gwarancja i dostarczane są z instrukcją obsługi (o ile produkt je posiada).

::ZWROTY
Jeśli nabyłeś produkt jako Przedsiębiorca (w związku ze swoją działalnością) od innego Przedsiębiorcy - nie przysługują Tobie uprawnienia dotyczace konsumentow. Właściwe przepisy znajdziesz w Kodeksie Cywilnym (instytucja rękojmi za wadę - art. 556 i następne)
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówionym towarem.
Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru należy powiadomić sklep hydronetka.pl o tym fakcie wypełniając załączony poniżej formularz zwrotu towaru. Można również skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy znajdującego się poniżej.
Uwaga!
W przypadku zwrotu towaru, sklep hydronetka.pl dokona konsumentowi zwrotu zapłaconej za towar kwoty, a także kosztu przesyłki zgodnie z ustawą.
Konsument dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.
Zwracane towary należy odsyłać na adres:
HYDRONETKA.PL Sp. z o.o.
Stobno Siódme 25a
62-872 Godziesze Małe
Uwaga!
Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:o świadczenie usług, jeżeli sklep internetowy hydronetka.pl wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta, w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Hydronetka.pl  nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
HYDRONETKA.PL Sp. z o.o.
Widok 69
62-800 Kalisz

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer oferty...............................................................................Data zawarcia umowy to.................................................,
data odbioru ....................................................................
Imię i nazwisko.................................................................
Adres...............................................................................
Data.................................................................................

::REKLAMACJE
Na towary dostępne w sklepie udzielona jest gwarancja producenta.
Jeżeli otrzymany towar posiada wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może zostać odesłany przez Klienta. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz reklamacji oraz oryginał faktury.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych opcją płatności przy odbiorze. Sklep zobowiązuje się do nieprzekraczania terminu 28 dni roboczych (od daty przyjęcia reklamowanego towaru do sklepu) na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana przez serwis producenta, usterki zostaną usunięte bezpłatnie lub towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy; lub, jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu. Jeśli reklamacja zostanie odrzucona przez serwis producenta jako nieuzasadniona, towar może zostać odesłany do Klienta na jego koszt, z możliwością uwzględnienia kosztów poniesionych przez serwis oraz sklep.
Paczki prosimy wysyłać na adres magazynu firmy:
HYDRONETKA.PL Sp. z o.o.
Widok 69
62-800 Kalisz

::OCHRONA PRYWATNOśCI I INNE PRAWA
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę HYDRONETKA.PL Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.
Prezentacja zawartości sklepu hydronetka.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych na stronie sklepu www.hydronetka.pl zarówno w postaci tekstowej jak i graficznej bez wyraźnej, pisemnej zgody firmy hydronetka.pl jest zabronione.

::POSTANOWIENIA KOŃCOWE
HYDRONETKA.PL  może zmienić Regulamin i uruchomić nową wersję usług świadczonych w ramach sklepu hydronetka.pl. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez HYDRONETKA.PL, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w sklepie hydronetka.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że zamówienia rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez HYDRONETKA.PL w ramach prowadzonego sklepu hydronetka.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje dotyczące dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znaleźć można pod adresem: www.uokik.gov.pl
Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy Regulamin.