Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
Systemy zamknięć ogniowych

Zadaniem systemów zamknięć ogniowych jest odseparowanie w czasie pożaru od siebie stref pożarowych wewnątrz obiektów zgodnie z projektem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę d/s PPOŻ. Po uruchomieniu alarmu i sygnale z centrali pożarowej elektrochwytaki, które normalnie utrzymują drzwi w pozycji otwartej zostają zwolnione, a d...

Zadaniem systemów zamknięć ogniowych jest odseparowanie w czasie pożaru od siebie stref pożarowych wewnątrz obiektów zgodnie z projektem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę d/s PPOŻ. Po uruchomieniu alarmu i sygnale z centrali pożarowej elektrochwytaki, które normalnie utrzymują drzwi w pozycji otwartej zostają zwolnione, a drzwi wyposażone w samozamykacze automatycznie zamkną się. 

W skład systemów wchodzą następujące elementy składowe: Centrale zamknięć ogniowych, elektrochwytaki, sygnalizatory, ręczne ostrzegacze pożarowe, czujki konwencjonalne.

Więcej

Filtry

Włączone filtry:
    Producent

    Śledź nas na Facebooku

    Systemy zamknięć ogniowych Jest 5 produktów.

    Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

    Popularne marki