Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
Systemy sygnalizacji pożaru

Służy do wykrywania zagrożenia pożarowego. Sygnalizuje, powiadamia o zagrożeniu oraz wykonuje funkcje sterujące, informacyjne i monitorujące. Dzięki temu system jest maksymalnie wydajny, gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia sprawną ewakuację. Wszelkie funkcje sterujące wykonywane są przez centralę i odpowiednie moduły funkcyjne. Systemy tego ty...

Służy do wykrywania zagrożenia pożarowego. Sygnalizuje, powiadamia o zagrożeniu oraz wykonuje funkcje sterujące, informacyjne i monitorujące. Dzięki temu system jest maksymalnie wydajny, gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia sprawną ewakuację. Wszelkie funkcje sterujące wykonywane są przez centralę i odpowiednie moduły funkcyjne. Systemy tego typu stosuje się głównie w obiektach komercyjnych i publicznych. Prawidłowe ich działanie ogranicza ryzyko zniszczenia licznych dóbr materialnych oraz śmierci w razie wystąpienia pożaru. 

W skład systemu sygnalizacji pożaru wchodzą:

Centrala sygnalizacji pożarowej - wykrywa i sygnalizuje zagrożenie wystąpienia pożaru po odebraniu informacji z czujek i ROPów.

Ręczne ostrzegacze pożarowe (ROPy) - popularne ROPY służą do ręcznego uruchomienia systemu SSP w razie zauważenia przez kogoś pożaru .

Czujki pożarowe - wykrywają dym, który pojawia się w pierwszej fazie pożaru.

Sygnalizatory - służą do optycznego i dźwiekowego ostrzegania o uruchomieniu systemu i rozpoczęciu procesu gaszenia. 

Więcej

Systemy sygnalizacji pożaru Jest 222 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów

Popularne marki