Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8 856,00 zł - 11 079,00 zł

Klapy dymowe dwuskrzydłowe

Klapy oddymiające (określane również jako klapy dymowe) wchodzą w skład systemu oddymiania. Głównym ich celem jest odprowadzanie dymu oraz ciepła, co w wielkim stopniu ułatwia ewakuację oraz zwiększa szansę na przeżycie w czasie pożaru. Zdecydowana większość ofiar ginie w wyniku zaczadzenia dymem a nie przez płomienie. Wysoka temperatura zagraża nie tylko ludziom ale i konstrukcji budynków, oddymianie skutecznie zmniejsza te zagrożenia.

Oprócz swojej głównej roli, na co dzień klapy dymowe świetnie sprawdzają się jako urządzenia do wentylacji pomieszczeń. Oferowane przez nas klapy oddymiania posiadają napędy elektryczne lub pneumatyczne, do wyboru są praktycznie wszystkie możliwe rozmiary. Cechą charakterystyczną są osiągane bardzo dobre czynne powierzchnie oddymiania na tle konkurencji. Dla zwiększenia czynnej powierzchni oddymiania można zastosować owieweki i dyszę kierującą. Koszty transportu ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca dostawy.

Klapy dymowe dwuskrzydłowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry