Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Dodatkowe rabaty: 

Z naszym programem partnerskim zyskujesz dostęp do specjalnych  preferencyjnych cen, co przyczyni się do zwiększenia Twojej konkurencyjności na rynku.

Indywidualnie przydzielony opiekun: 

Zostając naszym partnerem przypisujemy Ci dedykowanego opiekuna, który będzie Cię wspierał na każdym etapie współpracy. Twój opiekun będzie Cię znał, rozumiał Twoje potrzeby i służył fachowym doradztwem.

Historia zamówień: 

Twoje konto partnerskie umożliwi Ci pełen wgląd w historię swoich zamówień. Dzięki temu będziesz miał/miała kontrolę nad wszystkimi transakcjami i łatwiej śledził/śledziła swoje zakupy.

Bezpłatne wsparcie techniczne: 

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego oferujemy Ci bezpłatne wsparcie techniczne. Bez względu na to, czy masz pytania dotyczące produktu, montażu, konfiguracji czy projektu, nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby Ci pomóc.

Konsultacje projektowe: 

Nasz doświadczony zespół projektowy oferuje konsultacje i doradztwo, pomagając Ci jak najbardziej optymalnie dostosować nasze produkty i usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Certyfikaty  i autoryzacje 

Jako nasz partner, będziesz miał możliwość uzyskania specjalnych certyfikatów, które pozwolą Ci poszerzyć zakres oferowanych usług. Dzięki nim zyskasz konkurencyjną przewagę i zaufanie klientów.

Nie czekaj dłużej! Załóż konto w naszej strefie B2B i dołącz do naszych partnerów biznesowych. Razem stworzymy synergiczną współpracę, która przyniesie obopólne korzyści.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości. Do zobaczenia w strefie B2B!

Registrate for B2B account
Opcjonalne
Tylko litery, kropka (.) i spacja są dozwolone.
Tylko litery, kropka (.) i spacja są dozwolone.